EU

O nas

        Grupa profesjonalnych trenerów Sportevo została utworzona przez pasjonatów zdrowego trybu życia. Jesteśmy ludźmi, którzy połączeni zamiłowaniem do sportu postanowili podzielić się z Państwem doświadczeniem i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia. Jednakże to nie wszystko.

     To właśnie dla naszych podopiecznych stworzyliśmy cykl zawodów triathlonowych EVOTRIATHLON. Każdy zawodnik trenujący z nami ma niepowtarzalną szansę startu między innymi w unikalnym triathlonie na Gdańskim AWFiS oraz Chmielnie i Kartuzach. Dodatkowo przygotujemy Was do tego na przykład poprzez zajęcia sportowe ukierunkowane na triathlon.

Nietypowe formy aktywności fizycznej

       Jest wiele sposobów na dbanie o swoje zdrowie jednym z nich jest na przykład aktywność fizyczna. Proponujemy Państwu nieszablonową formę kształtowania swojego ciała. Do standardowych treningów na siłowni, wprowadzamy zajęcia na świeżym powietrzu w urokliwych zakątkach Trójmiasta. Łączymy je z technikami motywacji, które w połączeniu z aktywnością fizyczną dają fenomenalne rezultaty. Wykorzystujemy w naszych treningach to, co najlepsze na naszych terenach, które nie są dostępne dla wielu ludzi mieszkających w innych rejonach Polski.


Doskonalenie pływania, jazdy MTB i jazdy szosowej

      Zajęcia  z doskonalenia pływania prowadzone nad zatoką są jedną z form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu dlatego wprowadziliśmy ja na stałe w okresie letnim. Zajęcia biegowe w trójmiejskich lasach, które kryją w sobie wiele ciekawych zakątków. Dlatego nasi trenerzy z chęcią pokazują osobom nieobeznanym w terenach leśnych.  Przygotowujemy do triathlonu oraz zawodów open water w  pobliskich jeziorach. Jeździmy na rowerach MTB oraz rowerach szosowych, ponieważ jest to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.  Mamy nadzieje, iż różnorodność zajęć prowadzonych przez naszych trenerów pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie i rodziny.

zdjęcie przedstawiające pływaka stojącego w basenie sportowym

Nieszablonowa nauka i doskonalenie pływania

       Najwyższa pora wyjść z zatłoczonych siłowni i wykorzystać to, co natura daje nam za darmo, a czego często nie jesteśmy w stanie docenić. Dlatego dzięki zajęciom z naszymi trenerami poznają Państwo miejsca i pokłady energii, o których nigdy nie śnili. Pozwoli to uzyskać energie na wszelkie wyzwania, które stawia nam życie każdego dnia.

Plany treningowe Triathlon

Przygotowujemy zawodników na różnym poziomie do zawodów triathlonowych. Pracujemy z programem training peaks w celu optymalizacji procesu treningowego. Opieramy się na testach sprawności, biegowej pływackiej czy też rowerowej, w celu wyznaczenia odpowiednich zakresów treningowych. Innymi słowy wykorzystujemy badania w celu polepszenia waszej formy. Dlatego możecie nam zaufać.


Zajęcia dla dzieci: Kolonie, obozy półkolonie, nauka pływania, triathlon

Ponadto dla Waszych dzieci prowadzimy kolonie oraz półkolonie. Stała i doświadczona kadra pozwala Państwu na pozostawienie swoich dzieci w naprawdę dobrych rękach obozysportevo Dzięki naszym koloniom i ich sportowemu charakterowi, dzieciaki spędzają czas aktywnie na świeżym powietrzu. Nasze miejsca wyjazdów to przede wszystkim Przywidz oraz Chmielno czyli miejsca pełne zieleni i świeżego powietrza.

Jednakże nie zapominamy przy tym o aktywizacji umysłów naszych podopiecznych i dlatego podczas kolonii wprowadzamy gry i zabawy angażujące dzieci umysłowo. Ponadto zapraszamy firmy realizujące dla nas projekty jak eksperyment, jazdę konną, taniec itp. Dlatego żadna ze sfer nie jest zaniedbana a dzieci wracają z koloni zadowolone i uśmiechnięte.


 

Nasi trenerzy triathlonu:

triathlon, plany treningowe, nauka pływania, doskonalenie plywania

Chyba najmniej sympatyczny trener z całej grupy. Jego dewiza są słowa Friedrich Nietzsche „Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni”, lecz sam do siebie tego nie stosuje. Jednakże takie motto woli stosować w stosunku do swoich podopiecznych. Jest absolwentem AWFiS Gdańsk, gdzie zdobył tytuł trenera pływania, trenera triathlonu oraz instruktora windsurfingu. Wielokrotny uczestnik rożnych dystansów w triathlonie od super sprintów po pól-Ironmana. Dzięki temu mógł zostać sympatykiem jedzenia i gier zespołowych. Podobno złotousty. Czynny zawodnik triathlonu. Ponadto jest  założycielem i główny trener klubu Tri talent Team. Klubu triathlonowego dla dzieci i młodzieży. Dzięki swojej pracy w klubie może się pochwalić wychowaniem dwóch vice mistrzów Polski w kategorii wiekowej junior oraz junior młodszy, w triathlonie oraz duathlon.