EU

Oferta

Unikalne Kolonie i obozy sportowe #1 w Polsce

Kolonie i obozy sportowe zapraszamy na naszą nową stronę obozysportevo

Jesteśmy firmą która od początku swojej działalności stawia na rozwój najmłodszych. Każdego roku naszej działalności podczas wakacji prowadzimy wyjazd do Mausza oraz Przywidza. Tam całymi dniami bawimy się nad wodą, jeździmy na rowerach i chodzimy na wycieczki. Ponadto doświadczamy wielu innych atrakcji.

AKTUALNIE posiadamy ofertę na 2 terminy kolonii w Przywidz 28.07-05.08.2022 i Mausz 09.07-17.07.2022

dzieci podczas obozu sportowego dla dzieci

Nasza kadra to doświadczeni trenerzy którzy współpracują z nami przez cały rok podczas zajęć z nauki pływania, biegania, czy też zajęć rowerowych. Każdy z nich ukończył Akademię wychowania fizycznego i sportu. Posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty umożliwiające opiekę nad dziećmi wymagany przez kuratorium oświaty

LOKALIZACJA NASZYCH OBOZÓW

Ponadto miejsca które wybraliśmy na nasze obozy i kolonie sportowe dla Waszych dzieci są przez nas sprawdzone. jeździmy tam od wielu lat. Lokalizacje znajdują się w bliskiej odległości od Trójmiasta. Dzięki temu w razie potrzeby rodzice mogą odwiedzić dzieci podczas trwania obozu (choć raczej zalecamy tego nie robić 🙂 Znamy właścicieli znamy Panie, które pracują na kuchni. Wiemy czego się spodziewać, a przede wszystkim wiemy, że wasze dzieci będą bezpieczne i najedzone. Ponadto naszym zadaniem będzie sprawić, aby wasze dzieci bawiły się na naszych koloniach fenomenalnie. Czyli tak aby czas zleciał im w mgnieniu oka. W przypadku pogody, która nie pozwala na przeprowadzenie zajęć na świeżym powietrzu. Jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia na sali bądź hali sportowej.

BEZ TELEFONÓW NA NASZYCH OBOZACH I KOLONIACH

Podczas wszystkich naszych obozów i kolonii sportowych telefony dostępne są tylko przez godzinę po obiedzie. W celu komunikacji z rodzicami lub opiekunami. Dzięki temu staramy się traktować nasze wyjazdy jako detox od elektroniki. Co po 2 dniach staje się dla dzieci normalnością. Po czym wszystkie dzieci biorą udział w życiu obozowym z równym zaangażowaniem. Ilość gier i zabaw na świeżym powietrzu nie pozwala na nudę.