EU

Oferta

Gwarantowana skuteczność triathlonowych planów treningowych

Plany treningowe – dobry plan treningowy to podstawa treningu. Każdy powinien zaczynać swoją aktywność od zaplanowania swoich działań.
My znamy się na tym jak nikt inny.
Naszą specjalizacją jest: triathlon i sporty wytrzymałościowe. Oferujemy również plany przygotowania sprawnościowego dla sportów zespołowych i indywidualnych.

         Jeśli jesteś zmęczony treningiem na własną rękę ponieważ nie zauważasz satysfakcjonujących efektów. To jesteś w dobrym miejscu. Gdyż nasi podopieczni już po jednym miesiącu współpracy zauważają postępy w technice jak i wydolności w co najmniej jednej z trzech dyscyplin. Ponadto skrupulatnie planujemy sezon startowy wraz z ewentualnym wprowadzeniem niespodziewanych zmian zarówno w startach jak i w planie treningowym. Elastyczność ta pozwala nam jeszcze precyzyjniej zająć się tobą i twoim końcowym wynikiem na linii mety.

 

TRIATHLONOWE PLANY TRENINGOWE DLA OSÓB Z TRÓJMIASTA

        Dla osób z trójmiasta proponujemy ponadto spotkania na pływalni w celu jeszcze szybszych efektów. Dostępne pływalnie oraz godziny znajdziecie Państwo w TUTAJ

Plany treningowe przygotowanie do triathlonu

       Zajmujemy się układaniem planów treningowych dla amatorów i profesjonalistów uprawiających triathlon. Jednocześnie przykładamy taką samą wagę do każdej z trzech dyscyplin czyli pływania, jazdy na rowerze oraz biegania.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy osiągnąć wysoki poziom w kontakcie z klientami. Zaowocowało to wieloma sukcesami każdego kto skorzystał z naszych usług. Ponadto połączenie zaangażowania naszych trenerów z planem treningowym pozwala osiągnąć 100% satysfakcji. Zapraszamy osoby z całej Polski. Jednocześnie każdemu zapewniamy profesjonalne podejście, bezproblemowy kontakt ze swoim trenerem, nadzór i kontrolę treningową oraz gwarancję satysfakcji.

Przykładowa oferta planu treningowego:

– indywidualny plan treningowy,
– opieka trenerska,
– ramowy plan treningowy rozpisany na cały rok (makrocykl),
– prognoza startów głównych oraz przebiegu przygotowań w skali roku,
– plan treningów oraz startów kontrolnych,
– szczegółowy plan treningowy rozpisany na 4 tygodnie (mezocykl – 28 dni),
– zadania treningowe dopasowane indywidualnie do zawodnika,
– konsultacje trenerskie drogą mailową lub telefoniczną w każdym tygodniu.

KONTAKT

OBOZY TRIATHLONOWE

NIE CZEKAJ ANI CHWILI DŁUŻEJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ROZPOCZNIJ TRENING TRIATHLONOWY WEDŁUG ŚCIŚLE OKREŚLONEGO PLANU!!!