EU

Oferta

#1 Unikalne Zajęcia Triathlonowe na pomorzu

Najlepsze Zajęcia triathlonowe – Triathlon  jest sportem łączącym trzy popularne dyscypliny- pływanie, kolarstwo oraz bieganie. Jeżeli chcesz zbudować żelazną kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, szybko schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki,  to jest to oferta dla Ciebie.

Najlepsze Zajęcia triathlonowe

Pokażemy Ci jak interesująca potrafi być jazda na rowerze czy bieganie w bliskim kontakcie z przyrodą.  Dodatkowo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej formy aktywności ruchowej wszystkich, którzy lubią się zmęczyć i nie boją się wyzwań.  Ponadto osoby, które nie czują się na siłach mogą zacząć od połączenia biegania z jazdą na rowerze w formie duathlonu lub z pływaniem zwanego aquathlonem.

Jesteśmy społecznością, która lubi aktywność fizyczną. Tak się złożyło, że w triathlonie jest jej dużo. Spotykamy się na pływalni AWFiS oraz na Kokoszkach by wspólnie trenować pływanie. Ponadto reszta naszych treningów odbywa się indywidualnie. Jednakże jest też możliwość treningów indywidualnych z trenerem. Dlatego też zapraszamy każdego kto szuka zewnętrznej motywacji do trenowania. Nasze unikalne zajęcia triathlonowe są wyjątkowe na Pomorzu.  Ponadto jeśli chcesz spróbować nowego sportu i złapać nowe znajomości to jest to najlepsze miejsce. W bezpieczny sposób możesz ukończyć swoje pierwsze zawody lub też poprawić swoje osiągnięcia.

Zajęcia triathlonowe

Zapoznaj się z cennikiem oraz godzinami zajęć. Następnie zapraszamy do kontaktu:

GRAFIK

CENNIK

Pakiet papierowy – Ceny ustalane indywidualnie

– indywidualny plan treningowy,
– opieka trenerska,
– ramowy plan treningowy rozpisany na cały rok (makrocykl),
– prognoza startów głównych oraz przebiegu przygotowań w skali roku,
– plan treningów oraz startów kontrolnych,
– szczegółowy plan treningowy rozpisany na 4 tygodnie (mezocykl – 28 dni),
– zadania treningowe dopasowane indywidualnie do zawodnika,
– DOSTĘP DO WSZYSTKICH JEDNOSTEK PŁYWANIA Z GRAFIKU BEZ LIMITU

 OBOZY SPORTOWE