EU

Oferta

#1 Wyjątkowy Trening personalny Gdańsk i Gdynia

#1 Trening personalny – Upragniona sylwetka czy poprawa wyników sportowych w ulubionych dyscyplin? Wszystko to w zasięgu Twojej ręki dzięki pracy pod okiem naszych trenerów. Pływanie, bieganie, kolarstwo, triathlon, ćwiczenia na siłowni odbywają się w sprawdzonych przez nas obiektach oraz przyjaznym terenie. W Sportevo każdy może liczyć na indywidualne traktowanie.

NASZA FILOZOFIA

W naszym treningu personalnym skupiamy się na waszym celu. Dzięki naszej specjalizacji triathlonowej jesteśmy w stanie poprawiać wyniki nie tylko osób, które trenują triathlon. Pływanie, bieganie, jazda na rowerze to podstawowe sporty, które każdy z nas powinien uprawiać. Opierają się one na podstawowych ruchach w podstawowych płaszczyznach. Są one używane przez nas w codziennym życiu. Noszenie zakupów, stawanie na krzesło czy skakanie przez kałuże. Podczas każdej z tych czynności potrzebujemy minimalnej sprawności, aby uniknąć kontuzji. Jeśli zaniedbamy podstawowe elementy sprawności, to narażamy się na wystąpienie kontuzji. Jest to szczególnie ważne podczas gdy tyle czasu spędzamy przed komputerami w domu.

#1  Wyjątkowy Trening personalny Gdańsk i Gdynia

#1 Trening personalny- dzięki szerokiej wiedzy nasi trenerzy w treningu personalnym pozwolą wam zoptymalizować wasze przygotowania do osiągnięcia upragnionego celu. Jednocześnie zrobimy to w maksymalnie, krótkim czasie wykorzystując między innymi odpowiednią periodyzację oraz ułożenie jednostki treningowej.

GRY ZESPOŁOWE

Przygotowujemy również zawodników gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka czy też koszykówka. Ponadto sporty indywidualne również wchodzą w sferę naszych przygotowań. Skupiamy się wówczas na mobilności, sile, wytrzymałości i szybkości zawodników. Technikę pozostawiamy trenerom dyscyplin.

MŁODZI ZAWODNICY

Prowadzimy również zawodników w młodym wieku o marzeniach olimpijskich. Do tego celu oddelegowany został nasz trener Szymon Dolega, który jest ponadto trenerem głównym w klubie Tri Talent Team i może się już pochwalić dwoma wychowankami na poziomie mistrzów i vice mistrzów Polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu i przyjścia na zajęcia wstępne w celu oceny sprawności. Jesteśmy przekonani iż uda nam się znaleźć wspólną nić porozumienia i razem osiągnąć wyznaczony wspólnie cel. Jesteśmy również w stanie zapewnić opiekę dietetyka sportowego oraz fizjoterapeuty.

KONTAKT

OBOZYSPORTEVO